• Dzień CHŁOPCA w SP 2

• 30.09.2020
        • Dziś dziewczyny👱‍♀️ sto lat śpiewają 🎶🎶🎶 bo CHŁOPCY 🧒 święto mają 🙂.Życzymy Wam chłopcy 👨‍👦:
          - wszystkiego najlepszego,
           humoru radosnego,  aby codziennie spotykało Was coś magicznego ✨

• KOLOROWE KREDKI

• 30.09.2020
        • Nasza szkoła otrzymała "CERTYFIKAT" za udział w akcji KOLOROWE KREDKI. Pani Monice Kapij dziękujemy za wkład i zaangażowanie w akcji.

• "MegaMisja" w świetlicy szkolnej.

• 25.09.2020
        • "MegaMisja" w świetlicy szkolnej

BAŁAGAN W ENCYKLOPEDII INTERNETOWEJ - pierwsze zadanie za nami

We wtorek w świetlicy szkolnej miało miejsce pierwsze spotkanie MegaMisji. Uczniowie klas II i III bardzo chętnie podeszli do zadań, a wielką frajdę sprawiło im poznanie animowanych bohaterów - Julkę , Kubę i niesfornego Psotnika, który uciekł z Cyfrowego Laboratorium i zrobił bałagan w encyklopedii internetowej .

Na początku dzieci stworzyły listę pytań dotyczących hodowli żółwia, a następnie miały się zastanowić gdzie uzyskają informację na postawione pytania Dzieci dowiedziały się gdzie szukać informacji na interesujące ich tematy oraz że możemy je uzyskać z różnych źródeł . Zadania pobudziły wyobraźnię i kreatywność uczniów, a radość dzieci po otrzymaniu punktów była bezcenna .

• KLUB MŁODEGO TECHNIKA

• 10.09.2020
        • ​​​​​​​Do wyboru są:
          wiek 7-9:
          - podstawy programowania i algorytmiki
          - zajęcia warsztatowo-techniczne
          - zajęcia kreatywne z elementami szycia
          wiek 10-12
          - zajęcia z programowania i tworzenia gier
          - zajęcia modelowania i druku 3D
          - zajęcia z szycia na maszynie
          wiek 13-15
          - zajęcia z programowania i tworzenia gier
          - zajęcia modelowania i druku 3D

• Witaj szkoło!

• 04.09.2020
        • Początek września to koniec wakacji i początek roku szkolnego. Szkoła to takie miejsce, gdzie można zdobywać umiejętności, wiadomości, wiedzę, nawiązywać relacje koleżeńskie, rozwijać pasje i zainteresowania, realizować marzenia. Życzymy naszym uczniom wielu sukcesów, pierwszoklasistom tego by jak najszybciej poczuli się u nas jak w drugim domu, nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy, a rodzicom radości i dumy ze swoich dzieci.📚😍👋🎈🎨🏓🏆📐🍏Witajcie w nowym roku szkolnym!

Nadchodzący rok szkolny rozpoczął się w nowych dla wszystkich warunkach. W trosce o bezpieczeństwo pamiętajmy o przestrzeganiu zasad sanitarno-epidemiologicznych, bo zdrowie jest najważniejsze!