• WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

• 24.01.2021
        • Kolejny sukces naszych uczniów.

W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE MATEMATYCZNYM Kacper Kadłuczka, uczeń klasy 8 zajął I MIEJSCE w gminie. Adam Szyszka (uczeń klasy 7a) V miejsce. Brawa dla chłopaków i pani Urszuli Donath za super przygotowanie uczniów.

• WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

• 24.01.2021
        • 21 stycznia 2021 roku odbył się miejsko-gminny konkurs z języka niemieckiego.

Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że uczeń Markus Wróbel ( klasa VIIb) zajął III miejsce. Udział wzięła również Maja Gerstenberg. Wszystkim uczestnikom gratulujemy obszernej wiedzy i życzymy dalszych sukcesów.

• Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego.

• 21.01.2021
        • Miejsko - gminny etap konkursu został rozstrzygnięty.

Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice:

- Nicole Larysz,

- Aleksandra Poremba,

- Maja Gerstenberg,

- Aleksandra Ferc,

Z radością ogłaszamy, że Nicole Larysz - uczennica 8 klasy naszej szkoły zajęła I miejsce. III miejsce zajęły uczennice tej samej klasy - Aleksandra Ferc i Maja Gerstenberg, które dzieliły wspólnie podium. Uczniów przygotowała Pani Kamilla Sacher-Ferc.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy olbrzymiej wiedzy i pięknych wyników oraz życzymy wielu sukcesów!

• Wojewódzki Konkurs Polonistyczny

• 21.01.2021
        • Miejsko - gminny etap wojewódzkiego konkursu polonistycznego został rozstrzygnięty.  Z radością ogłaszamy, że Aleksandra Ferc - uczennica 8 klasy naszej szkoły zajęła II miejsce, III miejsce zajęła uczennica klasy 7 - Aleksandra Poremba. Uczniów przygotowała Pani Julia Bednarz.