• Zdobywamy TABLET MegaMisji

• 17.12.2020
        • Aktywnie realizując zadania z Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "MegaMisja" Fundacji Orange doczekaliśmy się świątecznego prezentu. Jest nim wyczekiwany przez wszystkich nasz pierwszy TABLET !!!

Jest to nasza druga nagroda.

Pierwszą był ZESTAW KREATYWNY

Dziękujemy Julce, Kubie i Psotnikowi za wspaniały prezent, który od dziś umilać będzie pobyt w naszej świetlicy

• Wyniki Konkursu Kolęd w Języku Niemieckim

• 16.12.2020
        • 13.12.2020 r. podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego który odbył się online, ogłoszono wyniki Konkursu Kolęd w Języku Niemieckim, zorganizowanego przez Związek Młodzieży Mniejszości Niemieckiej.

Bardzo miło jest nam poinformować, że nasza uczennica

Maja Gerstenberg

zajęła w tym konkursie "I" MIEJSCE śpiewając pastorałkę "Maria ahntest du ..... / Mario, czy ty wiesz ....".

Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy i życzymy jeszcze wielu sukcesów

Zapraszamy do wysłuchania nagrania...

• Konkurs Recytatorski z okazji Dnia Pluszowego Misia

• Mamy kolejną miłą informację

Uczennica naszej szkoły

Zuzanna IWASZKIEWICZ z kl. III

zdobyła WYRÓŻNIENIE w Pierwszym Zdalnym Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim z okazji Dnia Pluszowego Misia zorganizowanym przez świetlicę szkolną ZSP nr 1 w Gdańsku.

W konkursie wzięło udział szkół z różnych stron Polski, a wiersze o misiach recytowało uczniów klas I-III.

• Konkurs na Bożonarodzeniową Kartkę Świąteczną

• Z przyjemnością informujemy, że

MARTYNA LARYSZ kl. VII

BŁAŻEJ KOCHAN kl. IV

zostali laureatami Konkursu na Bożonarodzeniową, Kartkę Świąteczną promującą Gminę Głogówek.

W konkursie zostali nagrodzeni również

LUIS GRZESIK kl. I

OLIVER GRZESIK kl. III