• KLUB MŁODEGO TECHNIKA

• 10.09.2020
        • ​​​​​​​Do wyboru są:
          wiek 7-9:
          - podstawy programowania i algorytmiki
          - zajęcia warsztatowo-techniczne
          - zajęcia kreatywne z elementami szycia
          wiek 10-12
          - zajęcia z programowania i tworzenia gier
          - zajęcia modelowania i druku 3D
          - zajęcia z szycia na maszynie
          wiek 13-15
          - zajęcia z programowania i tworzenia gier
          - zajęcia modelowania i druku 3D

• Witaj szkoło!

• 04.09.2020
        • Początek września to koniec wakacji i początek roku szkolnego. Szkoła to takie miejsce, gdzie można zdobywać umiejętności, wiadomości, wiedzę, nawiązywać relacje koleżeńskie, rozwijać pasje i zainteresowania, realizować marzenia. Życzymy naszym uczniom wielu sukcesów, pierwszoklasistom tego by jak najszybciej poczuli się u nas jak w drugim domu, nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy, a rodzicom radości i dumy ze swoich dzieci.📚😍👋🎈🎨🏓🏆📐🍏Witajcie w nowym roku szkolnym!

Nadchodzący rok szkolny rozpoczął się w nowych dla wszystkich warunkach. W trosce o bezpieczeństwo pamiętajmy o przestrzeganiu zasad sanitarno-epidemiologicznych, bo zdrowie jest najważniejsze!

• Plan lekcji

• 29.05.2019
        • Wyświetl lub wydrukuj obecny plan lekcji Ta szkoła jeszcze nie opublikowała planu lekcji.
      • Zastępstwa

• 29.05.2019
        • Wyświetl zmiany w zastępstwach w planie lekcji Ta szkoła nie opublikowała zastępstw przez ostatnich 30 dni.
      • Konta użytkowników

• 29.05.2019
        • For some parts of timetable or substitution, you may need to login. If you lost your password, please use the link “I do not know the login name or password” and type in your email. If you haven’t received the password yet, please wait, the school will provide you with one when everything is the ready to go.